byliny, znacie producenta ?

byliny, znacie producenta ?

Poszukuję olbrzymich ilości bylin świerk do ogrodów. Zakładam ogrody i chce czegoś taniego, ale i najlepszej klasy.

dof77

Posty: 2

 
Jeżeli ktoś szuka trawy ozdobne to na https://byliny-swierk.pl/home,9,trawy.html są dostępne. To szkółka, z którą współpracujemy od niezmiernie dawna. Zawsze maja rośliny najwyższej klasy, jakie spełniają nasze oczekiwania. Nasi klienci też są potem zadowoleni.

Aniusiaaa1

Posty: 2

 
Jakiś czas temu u producenta roślin zamawialiśmy do mojego ogrodu rośliny. Firma, jaka się tym zajmuje to robiła i przywieźli naprawdę śliczne okazy. Nie wiem, które to rośliny, albowiem tak naprawdę się na tym nie znam. Mnie tylko raduje wygląd roślin, natomiast pielęgnacja i chodzenie przy tym to już nie jest moja bajka.

Jajcar4

Posty: 9

 
Wybór bylin jest niesłychanie duży. Projektujemy ogrody i wybieramy te, jakie mają pięć jak i te, jakie maja dziesięć centymetrów. Jeśli wie się jak to skomponować to wygląda to super.

Yuri20

Posty: 2

 
Jakiś czas temu u producenta roślin zamawialiśmy do mojego ogrodu rośliny. Firma, która się tym zajmuje to robiła i przywieźli naprawdę ładne okazy. Nie wiem, jakie to rośliny, bo tak naprawdę się na tym nie znam. Mnie tylko cieszy wygląd roślin, ale pielęgnacja i chodzenie przy tym to już nie jest moja bajka.

Miluśkooo2

Posty: 5

 
W sprzedaży jest dużo mniej i bardziej wymagających roślin. Na pewno byliny są mało wymagające, dlatego na początek jak najbardziej się nadają do ogrodu.

CHatka-eKo

Posty: 2

 
Mam mały ogród także poza trawą to nic tam nie mam. Nie kręci mnie ogród. Mam mało czasu na przyjemności i siedzenie w kwiatkach to nie jest sprawa dla mnie. Na ogrodnika mnie na razie niestety nie stać.

dof77

Posty: 3

 
Na ogród trzeba mieć czas. Jeżeli się nie ma czasu to albo się zmarnuje albo trzeba mieć pieniądze na ogrodnika. Tylko wtedy ma to sens. Mam sporo czasu, wobec tego kupuje hurtowe ilości roślin i zmieniam sobie, co jakiś czas ogród tak jak tylko chce. Mnie się to podoba, ale czy każdemu będzie się podobało? To trzeba sprawdzić tworząc mały ogród.

Aniusiaaa1

Posty: 4

 
U mnie producent roślin zaoferował bardzo niskie ceny. W ten sposób wiem, iż nie przepłaciłem. Właściwie mnie to niezwyklej zależało na wysokiej klasie roślin i to wszystko otrzymałem.

Kimer33

Posty: 19

 
Chyba już wolę mieć jakieś byliny po pięć centymetrów wysokości niż trawnik. Jeśli mam, co dwa tygodnie kosić trawę to nie jest to dla mnie. Nie znoszę koszenia trawy. Chyba mi trauma z dzieciństwa została. Lepiej mieć mały ogród niż później biegać z kosiarką i nawozami i jeszcze to podlewać.

Black_Riot

Posty: 8