torty weselne, szukam!

torty weselne, szukam!

Witam. Zastanawiam się nad tym, czym powinienem kierować się wybierając zespół na wesele? Liczę na Wasze porady.

PaweL

Posty: 4

 
Uważam, iż wynajem auta do ślubu to bardzo dobrze rozwiązanie, ponieważ zapłacicie maksymalnie kilkaset złotych, a najważniejszy dzień w Waszym życiu będzie uświetniony również dzięki podróży ekskluzywnym autem. Stawki potrafią być zróżnicowane :-)

mnichest

Posty: 9

 
Oferty najlepszych konsultantów ślubnych znajdziecie tutaj: https://www.gdziewesele.pl/oprawa. To serwis, który jest wygodny, a jednocześnie możecie wybierać pomiędzy wieloma przedstawicielami tej profesji. Polecam zweryfikować możliwości, jakie jest w stanie Wam zagwarantować. Pozdrawiam.

Klakierek56

Posty: 13

 
Muszę przyznać się, iż sami tworzyliśmy ozdoby na wesele, dzięki czemu udało się nam zaoszczędzić dość ważną kwotę. Moim zdaniem błędem jest wydawanie na ten zamiar irracjonalnie wysokich kwot. Myślę, że się ze mną zgodzicie. Szkoda pieniędzy...

aminotos

Posty: 4

 
Posiadam namiary na wyśmienitą cukiernię, która wykonuje torty weselne. Wystarczy, że dacie znać na priv, a przekażę Wam adres jej strony internetowej. Dysponują na swoim koncie bardzo wiele ciekawych realizacji, co możecie zweryfikować we własnym zakresie. Pozdrawiam.

Bączeak

Posty: 11

 
Wydaje mi się, że DJ na wesele to bardzo dobry pomysł. Nie musicie się martwić o jego szanse wokalne, a jedynie gust muzyczny, który powinien dostosować do Waszych indywidualnych potrzeb. Pozdrawiam.

pawel253

Posty: 11