okna świdnica, polecicie firmę ?

okna świdnica, polecicie firmę ?

Poszukujemy dobrej firmy, co proponuje okna w Świdnicy. Macie kogoś upatrzonego, kto ma solidnie wykonane ciepłe okna?

wertus00

Posty: 2

 
Według mnie trzeba znaleźć zloty środek, jeżeli wybiera się okna czy rolety. Cena winna być zrównoważona, czyli nie płacimy za wiele, lecz też nie wybieramy tego, co tanie. Nie jest tajemnicą, że jeżeli okna są tanie to profil jest wykonany z kiepskich materiałów. Na jakieś systemy jak sześć komór to w ogóle nie ma, co tutaj liczyć. Dobrze dobrane okna to faktycznie niesłychanie spore oszczędności i trzeba o tym pamiętać.

Miluśkooo2

Posty: 4

 
Mam rolety z Wrocławia i jestem zaspokojony. Sam tego nie montowałem. Przyjechała firma i nic nie zniszczyła. Dla mnie super. W domu jest o wiele cieplej zimą, a chłodniej latem. Do tego jest o wiele ciszej jak na zewnątrz mocno hałasują.

Dervyl

Posty: 18

 
Jeśli kupuje okna to tanie. Uważam, że plastikowe okna nie powinny być drogie. To ile mają komór nie ma znaczenia dla mnie. Ważne żeby wytrzymały kilka lat, co wcale nie jest takie proste. Jeśli kupujecie okna to sprawdzajcie, jaką dają na nie gwarancje. Wtedy w razie problemów macie możliwość zgłaszania tego o odzyskiwania kasy.

damer56

Posty: 7

 
Okien do wyboru jest niesłychanie wiele. Bez problemów można zamówić okna ze Świdnicy. Firma przyjedzie i wymierzy wszystko. Później przygotują okna i jak będą gotowi to przyjadą żeby je zamontować. Lepiej samemu tego nie robić, bo można coś zepsuć.

benia

Posty: 5

 
Zawsze jest kłopot z oknami. Z jednej strony chciałoby się zaoszczędzić, natomiast z drugiej wiem, że to nic nie da. Okna mają być ciepłe, albowiem przez nie ucieka niesłychanie sporo ciepła, co oznacza, że musze na ogrzewanie wydawać jeszcze więcej. Tego nie chce, wobec tego wolę odszukać okna w dobrej cenie i z niesłychanie dobrymi parametrami.

jajosz12

Posty: 27

 
Trzeba pamiętać, że nie tylko okna są istotne. Istotne również będzie to jak je ktoś montuje. Miałem kiedyś super okna i nie wiedzieli jak je montować. Ostatnie poprzez okna nie wiało, natomiast obok na nieszczęście tak. Trzeba uważać na to, co się robi i komu się takie prace zlecana.

Thaniell

Posty: 9

 
Mam rolety z Wrocławia i jestem zadowolony. Sam tego nie montowałem. Przyjechała firma i nic nie zniszczyła. Dla mnie super. W domu jest o wiele cieplej zimą, a chłodniej latem. Do tego jest o wiele ciszej jak na zewnątrz mocno hałasują.

benia

Posty: 3

 
Według mnie najlepsze okna w Świdniku są tutaj https://www.danzal.com i tę firmę mogę polecić. Mają okna bardzo różne, dlatego każdy sobie coś dopasuje.

namok

Posty: 4

 
Najlepiej okna i rolety zamawiać w jednej firmie. Tak zrobiłem i mnóstwo na tym zaoszczędziłem. Poza tym jeszcze zamówiłem w takiej firmie parapety. Przyjechali i szybko wszystko zamontowali. Myślałem, iż wymiana okna, parapetu i rolety zajmie im cały dzień. Ledwo usiadłem do komputera, a oni już byli w połowę pracy. Dla mnie jest to najlepsze rozwiązanie, bowiem mam kompleksowe usługi i nie szukam kilku specjalistów.

Aniusiaaa1

Posty: 2