dostawcy erp, poszukuję!

dostawcy erp, poszukuję!

Poszukuję portalu internetowego, gdzie znajdę informację na temat zarządzania firmami. Znacie tego typu strony?

gregBard

Posty: 3

 
Cześć, strony o archiwizowanie dokumentów znajdziesz na wielu portalach internetowych. Wydaję mi się, że musisz szukać serwisów tematycznych.

xtigerx

Posty: 7

 
Cześć, słyszałem kiedyś o takiej stronie, coś związane z systemami erp. Na ich stronie internetowej mogło się odnaleźć najlepszych dostawców erp. Wiecie może co to za strona?

Klara323

Posty: 3

 
Monitoring należności bardzo przydaje się w firmie. W jednym miejscu możesz mieć porządek w fakturach i nie jest łatwo zapomnieć o ich spłacaniu.

Grażyneczk223

Posty: 41

 
Metoda kaizen jest podobno świetna. Słyszałam o niej od kolegi, który prowadzi firmę. Właśnie również szukam informacji na ten temat, ponieważ bardzo mnie on zaciekawił. Chętnie sprawdzę różne strony internetowe polecane przez was.

Elek56

Posty: 18

 
Wszystko o zarządzaniu firmami odszukasz na tej stronie internetowej https://kaizen.info.pl. Od mnich można dowiedzieć się interesujących informacji, a także pozyskać wiedzę na temat różnych stosowanych systemów w firmach.

edyta123

Posty: 10

 
Archiwizowanie danych można robić elektronicznie, ja nie mam w firmie tyle miejsca, aby trzymać wszystkie dokumenty i papiery. Część z nich mam w segregatorach, natomiast to jest niesłychanie mała liczba.

namok

Posty: 13

 
W dzisiejszych czasach wydaje mi się, że najprościej jest wykupić odpowiedni program, do archiwizowania dokumentów. Na rynku jest ich bardzo dużo, dlatego każdy może wybrać idealny system dla siebie.

juron

Posty: 4