my cafe kody, opinie

my cafe kody, opinie

Jest jakaś strona internetowa o grze my cafe, jaka wyjaśnia jak grać? Jestem początkujący i nie bardzo się na tym znam.

kerad17

Posty: 1

 
Nie grałem nigdy w taką grę i szczerze mówiąc nie słyszałem. Muszę zbadać czy my cafe spełni moje oczekiwania. Lubię takie prowadzenie restauracji czy kawiarni, a i czasu mamy mnóstwo. Może akurat mi się to spodoba. Jak będę już wiecej wiedział o grze to podzielę się z Wami moimi wrażeniami.

Klarka45

Posty: 14

 
Ta gra ma swoje wady i zalety. Trzeba się skupić na graniu i poświęcić sporo czasu, a wtedy na pewno pojawią się efekty, które nas zadowolą i zmotywują.

bydlus

Posty: 10

 
O tym jak zdobywać w my cafe prezenty znajdziecie informacje na stronie internetowej https://my-cafe.pl. tam są wszystkie poradniki, triki i inne ciekawe rozwiązania do gry.

reavan

Posty: 7

 
Gier jest niezmiernie wiele, niemniej jednak akurat my cafe darzę dużą sympatią. Od dawna gram w tę grę i sprawia mi to mnóstwo przyjemności, zatem chętnie polecam ją innym. Trzeba się niewątpliwie skupić, trzeba korzystać z poradników, niemniej jednak z biegiem czasu takie granie jest o mnóstwo łatwiejsze. Można uzyskiwać o mnóstwo doskonalsze efekty własnej pracy.

korasek

Posty: 7

 
Są przeróżne my cafe triki odnośnie zdobywania diamentów czy biletów. Nie wiem o tym wszystkiego, bo tylko trochę czytałem to, co znajduje się na stronie, która jest grze poświęcona. Warto to jednak sprawdzić dokładniej.

Klara323

Posty: 5