logistyka

logistyka

Jest gdzieś teraz od ręki praca dla dobrego, profesjonalnego przewoźnika? Może u kogoś solidnego pracujecie i możecie się podzielić kontaktem?

Grabow12

Posty: 1

 
Dogadasz się spokojnie, nawet na krótsze trasy, tam masę kierowców się zatrudnia, więc jest na pewno lepiej sobie zaplanować różne rzeczy.

CHatka-eKo

Posty: 6

 
Szukają, szukają i to na stałą współpracę, nie wiem, czy jest jakiś limit właściwie. Możesz ewentualnie przez popularne giełdy czegoś poszukać, ale u nich system współpracy z przewoźnikami wygląda na poziom europejski.

Jacek1812

Posty: 22

 
Ogarnij sobie https://regesta.pl/Dolacz-do-nas, ja byłem u nich na praktykach zawodowych, później zatrudnienie na stanowisku kierowcy. Płynnie poszło, teraz obrabiam stałych klientów głównie w Polsce, ale marzą mi się też trasy po UE. Pewnie niedługo już mnie wyślą. Jeszcze nie było pustych kilometrów.

Nikuś23

Posty: 4

 
Sam się do nich staram, Regesta mojego wujka zatrudnia, kierowcę, który zmieniał już kilka razy stanowiska. Za biurkiem się nie sprawdził, teraz jeździ i zadowolony. Chcę dołączyć, wysokie stawki frachtów, duży luz ogólnie, jak szanujesz pracę.

artoor

Posty: 4

 
Jako przewoźnik to masz jednak większą elastyczność przy wybieraniu miejsca pracy. Jak firma ma szkolenia i różne dodatkowe motywy to tym bardziej warto tam iść dla poprawienia efektywności.

micko

Posty: 2

 
Ludzkie warunki zatrudnienia, a na to chyba wszyscy liczymy, więc tym bardziej dzięki za zaangażowanie w dyskusję.

vvv2015

Posty: 4

 
Mogę zarekomendować, bo z https://regesta.pl/Dolacz-do-nas nie miałem problemów. Poszedłem we własne zamówienia, ale wiele lat u nich pracowałem i złego słowa powiedzieć nie mogę. Na moje miejsce wszedł młody chłopak, też zadowolony. Mam z nim do tej pory kontakt. Co do firmy to transport to ich pasja w sumie, to widać. Ze spedytorem wzorowa współpraca. Chcesz jeździć to tam pracy od groma. Szkolenia, praktyki, masa elementów integracyjnych. Jak podepniesz się pod życie firmy to myślę, że wiele dla siebie wyciągniesz.

pawel253

Posty: 2

 
Tak, Regesta dobra firma, płacą w terminie przede wszystkim, więc to dla mnie najważniejsze. Praktycznie wszystko zniosę, nawet cięższe trasy, ale jak ktoś nie płaci terminowo za wysiłek to u mnie koniec. U nich na spokojnie, więc nawet z tego powodu spokojnie polecam.

Abyss

Posty: 18