domy drewniane cena, poszukuję

domy drewniane cena, poszukuję

Interesują mnie domy z bala i nie wiem gdzie mogę znaleźć firmę, jaka ma niskie ceny, niemniej jednak i solidnie wszystko wykonuje?

fertuś

Posty: 1

 
Dla mnie dom z drewna od producenta był tani i co ważne solidnie wykonany. Mnie się taka propozycja podobała, bowiem spełniała wszystkie moje oczekiwania i wymagania.

alek45

Posty: 7

 
Zamawiałem dom z bala od producenta i jestem zadowolony. Projekty, które przygotowali są dopasowane do potrzeb klienta. Można mieć domek parterowy, ale może mieć jedno, a nawet dwa piętra. Dla mnie to super oferta, dlatego z niej szybko skorzystałem.

Klara323

Posty: 4

 
Trzeba przejrzeć inne projekty domów z bala, a wówczas łatwiej będzie coś pod własne żądania dopasować. Każdy ma inne oczekiwania. Mnie wystarczył mały domek na działkę, lecz jeżeli miałbym go stawiać, jako całoroczny do mieszkania, na co dzień to musiałby być o mnóstwo większe. Firma do wszystkiego się dostosowuje.

Jasio234

Posty: 9

 
Dla mnie dom z drewna od producenta był tani i co ważne solidnie wykonany. Mnie się taka oferta podobała, bo spełniała wszystkie moje oczekiwania i wymagania.

looque23

Posty: 23

 
Podobają mi się nowoczesne domy z bali, ale niestety nie mam działki. Może za kilka lat coś się zmieni i wtedy ten dom wreszcie u mnie powstanie. Uwielbiam drewno i czuje się w takich domach bardzo dobrze. Na razie pozostaje mi w nich mieszkać tylko na wakacjach.

Kitas

Posty: 3

 
Najlepiej w takiej sprawie napisać albo zadzwonić do producenta domów drewnianych całorocznych, bowiem nikt nam nie udzieli lepszych informacji w tym temacie. Można też u producenta liczyć na to, iż zdobędzie się bardzo niskie ceny.

Aniusiaaa1

Posty: 2

 
Jeśli chodzi o wykonanie prosto od producenta domów drewnianych całorocznych to można to znaleźć na stronie https://wondorf.net/pl/manufacturing. Mają tutaj przygotowany kalkulator gdzie zaznacza się różne opcje projektu.

Krzychoo

Posty: 3

 
Zamawiałem dom z bala od producenta i jestem zadowolony. Projekty, które przygotowali są dopasowane do potrzeb klienta. Można mieć domek parterowy, lecz może mieć jedno, a nawet dwa piętra. Dla mnie to super oferta, wobec tego z niej prędko skorzystałem.

Umber5

Posty: 2