Fotel do masażu kręgosłupa

Fotel do masażu kręgosłupa

Tacie chciałbym kupić na prezent „emerytalny” fotel do masażu. Czy muszę o czymś szczególnym pamiętać waszym zdaniem przed wyborem takiego sprzętu? Proszę o kontakt.

namok

Posty: 4

 
Punktowy masaż wprowadzony w fotelu jest świetny. Relaksuje, 15 minut sesja codziennie i jesteś, jak nowo narodzony. W ogóle dobrze się fotel sprawdza przed wyjściem do pracy.

CzarnyBlant

Posty: 17

 
Najprostsze modele gwarantują tylko relaks plecom, a bardziej zaawansowane modele już posiadają programy na całe ciało, w tym na pośladki, łydki. Czasami trzeba wsadzić nogi w specjalne rolki, ale bardzo wygodna sprawa.

Acclaim

Posty: 12

 
Chciałabym kupić fotel masujący zbliżony jakością do „ludzkich rąk”. Dość długo szukałam i w końcu po testach zdecydowałam się na ten model https://www.prohealth.pl/relax-wypoczynek/fotele-masujace/fotel-masujacy-focus-medical.html. Nie jest drogi, ale ma podobne funkcje masażu do foteli masujących za około 15 – 20 000 złotych. Codziennie korzystam. Polecam wszystkim znajomym.

Merlinek

Posty: 21

 
Masaż to nawet wyszczupla, a taki fotel w sumie szybko się zwraca, bo jedna sesja masażu w dużym mieście kosztuje około 100 złotych. To już lepiej w taki gadżet zainwestować.

Kolekcjoner

Posty: 20

 
Musisz mieć obowiązkowo ugniatanie, oklepywanie i głaskanie. Masaż poleca się na fotelach szczególnie seniorom, osobom z nadciśnieniem, chorobami serca, czy tym ludziom, którzy nie mogą uprawiać sportów z różnych przyczyn.

TomekK 

Posty: 4