Hosting www, w który warto zainwestowac

Hosting www, w który warto zainwestowac

Cześć.

Od kilku tygodni waham się jaki wybrać hosting, ponieważ obiecałem stworzyć dla koleżanki stronę internetową z jej portfolio, które obejmuje fotografie. Czy ilość transferu i powierzchni dyskowej będzie dla mnie istotna?

irecki67

Posty: 17

 
Witam. Stały coroczny wydatek dla posiadaczy stron internetowych stanowi ich hosting, który wbrew pozorom nie pochłania ogromnych sum pod warunkiem, że nasze serwisy nie generują dużego ruchu. W przeciwnym wypadku hosting może okazać się niewystarczający, a potrzebny będzie serwer dedykowany.

ewu1u01

Posty: 21

 
Hej.

Doszedłem ostatnio do wniosku, iż hosting to nie jest sprawa, na której pożądane byłoby oszczędzać. Przechowywałem na serwerze FTP niesłychanie istotne pliki, które mój usługodawca utracił, bowiem… nie robił kopii zapasowej danych!

onix33

Posty: 18

 
Dzień dobry.

Postanowiłem podzielić się swoimi wrażeniami z sytuacji, gdy moim przedmiotem zainteresowania był tani hosting. Muszę przyznać, iż wybór nie był bezproblemowym zadaniem zwłaszcza, gdy wypisałem sobie kryteria, które będę brał pod spostrzeżenie, natomiast ostatecznie udało się.

Hunka

Posty: 26

 
Witam serdecznie.

Tani hosting to coś, czego poszukiwałem od kilku tygodni. Miałem do czynienia z kilkoma firmami, w których skorzystałem nawet z okresu testowego, jednak cały czas mi coś nie pasowało. Okazało się, że w moim wypadku kluczem do sukcesu jest wygodny panel administracyjny.

Tenesy90

Posty: 15

 
Cześć.

Posiadam niespory serwis internetowy, który jednakże cieszy się znacznym zainteresowaniem, a więc muszę zabezpieczyć dużą ilość transferu danych na wczytywane produkty, reklamy oraz różne składniki graficzne strony. Odnalazłem do tego wyborną ofertę, która obejmuje hosting bez limitu transferu.

Alig45

Posty: 15