szkolenia lotnicze, gdzie szukać ?

szkolenia lotnicze, gdzie szukać ?

Chciałbym się nauczyć latać samolotem. Ktoś może mnie pokierować jak się w ogóle za to zabrać? Nic o tym nie wiem.

vincek

Posty: 2

 
Jest szkoła lotnicza, która prowadzi inne szkolenia. Można tam otrzymać licencje rekreacyjną, turystyczną, niemniej jednak i na latanie w nocy. Każdy może odszukać to, czego szuka. Znajomy robił sobie taką licencje, niemniej jednak nie lata, bowiem kasy mu brakuje na wynajęcie samolotu. To droga impreza, dlatego nie jest przeznaczona dla każdego.

mokwas

Posty: 14

 
W ośrodku szkolenia lotniczego https://szkolapilotazu.pl można uzyskać wszystkie odpowiedzi. Mają tam różne kursy dla amatorów i profesjonalistów.

Krzychoo

Posty: 26

 
Bez kłopotów można się zapisać na kursy lotnicze dla pilotów rekreacyjnych. Wtedy można zabrać cztery osoby, a sam samolot gotowy do startu nie może przekraczać dwóch tysięcy kilogramów. Jeśli ma być większy to już jest konieczna inna licencja.

Jacusiek

Posty: 21

 
Teoretycznie każdy może być pilotem, ale żeby startować do kursy trzeba przynieść orzeczenie lotniczo-lekarskie. Nie każdy takie dostanie, dlatego zanim ktoś zacznie sobie marzyc o pilotowaniu samolotów to warto byłoby sprawdzić czy mamy jakiekolwiek szanse zdrowotne.

codePerformance

Posty: 15

 
Jest szkoła lotnicza, która prowadzi różne szkolenia. Można tam dostać licencje rekreacyjną, turystyczną, ale i na latanie w nocy. Każdy może znaleźć to, czego szuka. Znajomy robił sobie taką licencje, ale nie lata, bo kasy mu brakuje na wynajęcie samolotu. To droga zabawa, dlatego nie jest przeznaczona dla każdego.

Grabow12

Posty: 3

 
Latanie jest super. Mnie wystarczy mały samolocik, w jakim zmieszczą się dwie osoby. To byłoby wspaniałe lecieć gdzie się chce. Nie trzeba patrzeć na zegarek, kiedy odprawa tylko wsiadamy, kiedy chcemy i lecimy. Od zawsze o tym marze. Na razie na tym się tylko skończy, że marzyć nadal będzie, ale może w przyszłości?

Klara323

Posty: 3

 
Nie każdy lubi latać, ale podobno jak się steruje samolotem samodzielnie to jest inaczej. Tak samo nie każdy lubi, jeśli ktoś siedzi za kierownicą. Tutaj podobno działa to w taki sam sposób, ale nie mogę tego potwierdzić, bo nie latałem.

Kaazz

Posty: 8