długopisy reklamowe, szukam sklepu!

długopisy reklamowe, szukam sklepu!

Dla klientów chciałbym zamówić ołówki reklamowe z logo. To taki subtelny prezent, ale wiem, że bardzo dobrze się sprawdza. Gdzie to mogę kupić?

Snaco

Posty: 1

 
Nigdy nie zamawiałem gadżetów reklamowych, ale sam ich trochę mam. Jeśli tylko ktoś daje je za darmo to zawsze wyciągam po nie rękę, bo zawsze się to w domu przyda.

Sohinyh

Posty: 2

 
U nas w pracy każdy ma kubek reklamowy i od dawna nadruk się bardzo dobrze trzyma. Według mnie to dobra inwestycja. Można zostawić kubki dla siebie albo dać klientom.

Kitas

Posty: 3

 
Trzeba szukać producenta odzieży reklamowej, bo można o mnóstwo taniej odnaleźć tam koszulki czy bluzy. Stawiamy na pierwszym miejscu jakość bo wówczas wiemy, że taka odzież długi czas wytrzyma. Wolę dopłacić, ale wiedzieć, że kupuje produkt premium i Wam też to radzę.

ilonka56

Posty: 9

 
Ofertę z parasolami reklamowymi odnalazłem na https://taniegadzety.pl/21-parasole-reklamowe. Mamy różne oferty, zatem warto sobie to porównać. Są smycze o szerokości dziesięciu jak i piętnastu milimetrów. Każda smycz może mieć nadrukowany, których oryginalny napis.

CHatka-eKo

Posty: 2

 
Propozycji jest naprawdę niezwykle mnóstwo i u nas niezwykle dobrze sprawdzały się parasole reklamowe, bowiem są tanie, ale i dobrze widoczne. Niewątpliwie każdy może wykonać sobie na takim parasolu nadruk. Dzisiaj są nieograniczone możliwości, wobec tego należałoby zamówić takie gadżety reklamowe.

Max Pejnn

Posty: 2

 
Dobre ceny ma producent toreb reklamowych i warto się do niego zgłosić. Nie trzeba wychodzić z domu żeby robić zakupy. Wybór toreb jest bardzo duży, a na każdej można zrobić nadruk, dlatego polecam wszystkim taką reklamę dla swojej firmy.

Marioleczka

Posty: 2

 
Dzisiaj można zrobić nadruk praktycznie na wszystkim i to akurat jest bardzo dobra wiadomość. W ten sposób mamy nieograniczone możliwości i taka reklama przyniesie spore zyski dla nas.

Saradoonin

Posty: 2

 
Prowadzę stacje benzynową i moi pracownicy mają odzież reklamową. Odzież mają na lato jak i na zimę. Jest to dobre rozwiązanie, bo można się reklamować, a i klienci wiedzą, w jaki sposób można rozpoznać pracownika.

Komimya

Posty: 2

 
Przy większych zamówieniach na pewno producent parasoli reklamowych nam pomoże. Po co przepłacać skoro można o wiele taniej coś znaleźć? Parasole to bardzo dobrze widoczna reklama. Przyciąga uwagę, a przecież o to w tym chodzi. Można je rozłożyć w jakiś oryginalny sposób na sklepie i będzie z tego super efekt.

cinto

Posty: 9