obozy legnica, polecicie ?

obozy legnica, polecicie ?

Nie wiem, jak ma dziecko nauczyć pływania? Macie jakieś pomysły? Sam za dobrze nie pływam, dlatego czekam na porady.

Klaudi

Posty: 2

 
Według mnie samodzielnie trudno jest nauczyć dziecko pływania. Zawsze są jakieś wymówki i nigdy to nie wychodzi tak jak trzeba. Lepszy będzie jakiś instruktor.

irecki67

Posty: 14

 
U nas moja żona umie pływać, ale ja nie. Z kolei nasze dzieci potrafią pływać jako tako. Na pewno kiedy będą trochę starsze to wyślemy je na naukę pływania, bo to im się przyda. Nie chce myśleć co się dzieje, jeśli dziecko pójdzie na basen albo dziecko pojedzie w przyszłości z kolegami nad morze. Lepiej go do tego przygotować.

pawel253

Posty: 4

 
Nie przepadam za wodą, niemniej jednak rzeczywiście dziecko trzeba będzie nauczyć pływać, albowiem to mu się przyda. Od dawna o tym myślę, niemniej jednak jakoś nie ma czasu, żeby się za to zabrać. Musze poszukać kogoś kompetentnego kto będzie w stanie mi pomóc. Dam znać, jak zacznę współpracować z jakimś instruktorem.

dertus34

Posty: 14

 
Dla mnie osobiście najlepsza nauka pływania w Legnicy jest w firmie http://www.maris.org.pl. To specjaliści od organizowania dzieciom wolnego czasu. Zawsze z usług korzystam.

roudee

Posty: 4

 
Mnie ojciec dawno temu uczył pływać, niemniej jednak sam swoje dziecko gdybym miał uczyć to wolę to wykonać poprzez instruktora. Jest o sporo prościej i szybciej się dziecko uczy.

ali-ali-0

Posty: 3